Apartamento Mirador De La Sultana

Madraza de Granada znajduje się maksymalnie 1 km od Apartamento Mirador De La Sultana Grenada o powierzchni 45 m², natomiast list of Bien de Interes Cultural in the Province of Granada znajduje się w pobliżu. Obiekt położony jest około 20 min piechotą od dworca kolejowego Granada i w zasięgu ręki od przystanku autobusowego Paseo del Padre Manjon - Rey Chico.

Obiekt noclegowy proponuje bidet i prysznic. Ponadto w łazience zapewniono ręczniki kąpielowe.

W obiekcie noclegowym na balkonie znajdują się aneks kuchenny.

W apartamencie znajduje się pełnowymiarowa kuchnia wyposażona w lodówkę i przybory kuchenne.

Ten apartament szczyci się pierwszorzędną lokalizacją i zaprasza gości do w dzielnicy Albaicin. Casa del Chapiz leży w odległości nie więcej niż o rzut kamieniem od tego apartamentu. Popularne atrakcje w pobliżu 1-pokojowego Apartamento Mirador De La Sultana to Albayzin w około 500 m.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Apartamento Mirador De La Sultana Grenada
Apartamento Mulhay
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Apartamento Mulhay

8.1
Bardzo dobry 29 opinii
25 m od nieruchomości
USD 113 USD 102
za noc
Atico En Centro Historico Con Vistas
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Atico En Centro Historico Con Vistas

8.1
Bardzo dobry 29 opinii
40 m od nieruchomości
USD 224 USD 202
za noc
Home4U Paseo De Los Tristes - Vistas A La Alhambra
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Home4U Paseo De Los Tristes - Vistas A La Alhambra

9.3
Wspaniały 3 opinie
87 m od nieruchomości
USD 250 USD 225
za noc

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Stół

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Gaśnice

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 18:00
    Wyjazd: od 09:00 do 12:00
    Numer licencjiVUT/GR/10806
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Apartamento Mirador De La Sultana akceptuje zwierzęta?
      Niestety Apartamento Mirador De La Sultana nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w Apartamento Mirador De La Sultana jest kuchnia?
      W Apartamento Mirador De La Sultana goście znajdą pełnowymiarową kuchnię z lodówką i przyborami kuchennymi.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Apartamento Mirador De La Sultana Grenada

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij